У Львові майже за 400 млн гривень продали виправну колонію

Опубліковано: 04.06.2021. Автор: . Львівська область

У Львові майже за 400 млн гривень продали виправну колонію
Фото: "Радіо Свобода".

Львівська в’язниця стала першою в Україні, яку продали у приватну власність.

Вчора, 3 червня, у Львові на аукціоні продали майно Львівської виправної колонії № 48, що на вулиці Хуторівка, за 377,5 мільйонів гривень. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Він зазначив, що за результатами торгів ціна об’єкта від стартової  у 132 млн 674 тис 303 гривень 55 копійок збільшилася до 377 млн 500 тисяч гривень.

Це перший продаж «Великого розпродажу в’язниць». Нагадаю, розподіл виручених коштів відбуватиметься за принципом 30/70: 30% піде до державного бюджету, 70% піде на відбудову в’язничної інфраструктури і «Великий розпродаж в’язниць» перетвориться на «Велике будівництво в’язниць».Тільки замість занедбаного і розваленого хламу ми отримаємо нові в’язниці, які відповідають європейським стандартам та не є ганьбою для держави. Коротше кажучи, в’язничну реформу не спинити!, – написав Малюська.

Львівська виправна колонія складається з двох частин і має будівлі загальною площею 39,8 тис м² на земельній ділянці площею 13 гектарів. На аукціон подалися сім учасників і найбільшу пропозицію подало ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс».

Нагадаємо, великий розпродаж в’язниць Міністерство юстиції України анонсувало ще в серпні минулого року. На продаж виставляють в’язниці, у яких понад рік не жили засуджені.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...