Директорам львівських шкіл з вересня обіцяють підвищити зарплату до тисячі доларів

Опубліковано: 14.06.2021. Автор: . Львівська область

З вересня директори львівських шкіл матимуть зарплату тисяча доларів

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.  Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

У цьому питанні мова йде не про гроші, а про зміну ставлення до освіти загалом. Пандемія нас змусила звернути увагу на медицину і оголила всі проблеми цієї галузі. Друга важлива галузь, як формує суспільство, – це освіта. В наших університетах на викладачів вступають за залишковим принципом – якщо не пройшов на інші напрямки, то вивчається на викладача. Найдорожче, що стосується наших дітей, ми дуже сильно цінуємо, але коли мова йде про вчителів, директорів шкіл, то ми бачимо проблеми. І головна проблема полягає в непріоритетності. Якщо країна хоче мати майбутнє, то найвищий рівень заробітної платні має бути у військових, медиків і освітян. Ми, на жаль, не можемо кардинально вплинути на систему освіти, адже це загальнодержавна політика, але розуміючи важливість посади керівника, ми хочемо зробити їм заплату не меншою 27 тисяч гривень. Ми хочемо збільшити кількість охочих ставати керівниками шкіл, щоб було з кого обирати, – зазначив міський голова Андрій Садовий.

За словами першого заступника мера Львова Андрія Москаленка, сьогодні середньостатистична заробітна платня директора школи – від 10 до 15 тисяч гривень. Тож на засіданні виконкому вирішили з 1 вересня підвищити рівень оплати пращі директорів шкіл до 27 тисяч гривень, що еквівалентно 1 тисячі доларів.

Це дуже важливий крок, адже цьогоріч ми маємо конкурси на 44 директорів ЗЗСО. Ми розуміємо, що, інвестуючи в освіту, ми інвестуємо в майбутнє, – сказав Андрій Москаленко.

Також він зазначив, що на це преміювання з вересня до кінця року передбачається 15 млн грн, а якщо прораховувати на наступний рік, – близько 45 млн грн.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...