Українцю достатньо зарплати в 5 тисяч гривень: депутатка «Слуги народу» Третьякова потрапила в черговий скандал

Опубліковано: 16.06.2021. Автор: .

Українцю достатньо зарплати в 5 тисяч гривень: депутатка «Слуги народу» Третьякова потрапила в черговий скандал

Народна депутатка від фракції «Слуга народу» та голова Комітету з питань соціальної політики ВРУ Галина Третьякова вважає, що на фізіологічному рівні українцю цілком достатньо зарплати в 5000 гривень. Про це йдеться в матеріалі видання «Страна».

На сьогоднішній день на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень. Але я орієнтуюся не на фізіологічний рівень прожиткового рівня, а на соціальний чи національний, і вважаю, що він зараз повинен становити не менше, ніж 43-50 % від середньої зарплати, це означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тисяч гривень, — сказала вона.

Варто зазначити, що ще у липні 2020 року в інтерв’ю hromadske вона назвала замалою заробітну плату депутатів, щоб якісно забезпечувати їхню роботу. Депутатам нараховують в середньому 42 тисячі гривень на місяць, а після відрахування податків вони отримують 32-35 тисяч залежно від того, чи брав парламентар відпустку.

Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала, — вважає Третьякова.

Також депутат бідкалась на те, що за роботу в Раді не виплачують аванси, а всю зарплату раз на місяць з 10 по 15 число.

Однак ще більшою проблемою вона назвала низькі виплати на «організацію діяльності народного депутата», які нараховують окремо від зарплат депутатам, як фонд на оплату помічників.

Народний депутат має мати юридичну підтримку, організаційну… має бути контроль того, що відображається у ЗМІ. Крім того, має бути особистий помічник, який буде твій розклад [формувати]… На помічників оця сума, яка надається, — 42 тисячі гривень (після відрахування податків. — Ред.) на чотирьох осіб. Це замало, — сказала Третьякова.

Нагадаємо, у червні 2020 року Третьякова потрапила ще в один скандал. На відео вона розмірковувала, чи потрібно виплачувати безробітним соціальну допомогу. Вона заявила, що діти, які народжуються у бідних сім’ях, – «дуже низької якості».

Потім вона заявила, що виступає за легалізацію секс-індустрії і одностатевих шлюбів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...