Через штам коронавірусу «Дельта»  Україна закриває в’їзд громадянам чотирьох країн

Опубліковано: 24.06.2021. Автор: .

Через штам коронавірусу «Дельта»  Україна закриває в’їзд громадянам чотирьох країн

У зв’язку зі стрімким поширенням індійського різновиду штаму коронавірусу «Дельта» в Україні заборонили в’їзд громадянам чотирьох країн без тесту на коронавірус. Це Індія, Великобританія, Росія, Португалія. Таке рішення як запобіжний захід прийняв Кабмін, повідомляють у МОЗ.

Громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV 2 , проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю), – йдеться в повідомленні.

Норма почне діяти з 25 червня.

Нагадаємо, новий штам вірусу Covid-19 «Дельта» вже виявлено в 92 країнах світу. Вірус відрізняється високою контагіозністю. Випадки штаму Delta реєструються у Швейцарії, Великобританії, Індії, Китаї, США, Канаді, Росії, Туреччині, Португалії, Польщі, Японії, Непалі.  Крім того, перший випадок 23 червня виявили в Білорусі і Словаччині.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...