Поїзд зі Львова вирушив до Києва без частини пасажирів

Опубліковано: 25.06.2021. Автор: . Львівська область

Поїзд зі Львова вирушив до Києва без частини пасажирів

Потяг зі Львова №749 відправився до столиці без частини пасажирів. За словами потерпілих, їм оголосили годинну стоянку, але вагони рушили раніше. Про це у Twitter повідомила пасажирка Катерина Сметанюк.

Перед прибуттям у Львові, пише дівчина, провідник пройшовся по всіх купе й оголосив стоянку «щонайменше на годину» через запізнення причіпного вагона. При цьому Сметанюк наголосила, що кілька разів уточнювала інформацію, пише УНІАН.

Дівчина залишила у вагоні валізу з речами, взявши тільки сумку. У відповідь провідник сказав, що вона може прийти на 15 хвилин раніше, якщо не впевнена. А коли повернулася – поїзда вже не було.

Почала дзвонити в довідкову, вони сказали йти до чергового вокзалу. Там під дверима був вже натовп, це для розуміння наскільки раніше оголошеного часу поїхав поїзд, – написала дівчина.

Потерпілих відправили до вокзального чергового у Києві:

Люди далі підходили всі в ах*ї. Чергова домовилась з Києвом, щоб там забрали наші речі. Записали наші номери вагону і місця, і все. Ні номерів телефонів, ні паспортних даних. Тобто, приїжджає поїзд в Київ, і підходьте людоньки розбирайте цейво, – пише дівчина.

Пасажирам запропонували безкоштовно поїхати у кабіні машиніста іншого потяга.

Як виявилось, потяг затримали заради 16 пасажирів рейсу з Відня.

У Facebook в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський звинуватив у всьому австрійського перевізника, який, мовляв, приїхав раніше вказаного часу. Також Перцовський наголосив, що мова йшла про «орієнтований час» стоянки, а пасажирів попередили про новий час.

Щодо комунікації провідників (які за визначенням не можуть знати точного часу відправки) обов’язково розберемось. Речі пасажирів, які відстали, обов’язково збережуться і всім будуть передані, – заявив Перцовський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...