Тепер абонентам «Рівнеоблводоканалу» не потрібно заповнювати паперові бланки та робити копії документів

Опубліковано: 30.06.2021. Автор: . Рівненська область

Тепер абонентам «Рівнеоблводоканалу» не потрібно заповнювати паперові бланки та робити копії документів

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» став однією з перших комунальних компаній в Україні, хто запровадив додаток «Дія.QR». Мобільний додаток значно спрощує обслуговування абонентів – без зайвих витрат часу та паперової тяганини.

Крім вже діючих сервісів дистанційного обслуговування, таких як «Мобільний додаток Рівнеоблводоканалу» в App Store  або Google Play.  Чат-бот Рівнеоблводоканал у Viber та «Особистий кабінет» на сайті підприємства, тепер наші споживачі мають можливість відчути переваги і додатку «Дія».

З «Дія.QR» ксерокопії та заповнення бланків залишаються в минулому. І все це без додаткового обладнання та витрат, —  розповів директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

Як це працює? Дуже просто – відвідувач сканує з свого смартфону QR-код оператора в додатку «Дія» та підтверджує передачу копії цифрового документа. Готово!, – кажуть у водоканалі.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...