Збірна України вийшла в чверть фіналу чемпіонату Європи з футболу

Опубліковано: 30.06.2021. Автор: .

Збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та переходить до чвертьфіналу. Зустріч проходила на стадіоні «Хемпден Парк» у Глазго в Шотландії.

Українці відкрили рахунок на 27-ій хвилині. З подачі Андрія Ярмоленка відзначився Олександр Зінченко. На 43-й хвилині Еміль Форсберг зрівняв рахунок. Переможний гол за лічені хвилини до закінчення доданого часу забив Артем Довбик.

У чвертьфіналі збірна України зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 здолала збірну Німеччини. Матч відбудеться 3 липня на стадіоні в Римі.

Головний тренер українців Андрій Шевченко не стримав емоцій після перемоги своєї команди, прокоментувавши подія виданню Sport-express:

Два суперника грали дуже добре, цікавий футбол вийшов. Ніхто не хотів програвати, і дотягли до такої драми до кінця…, – зазначив Шевченко, додавши, що його «план спрацював».

Крім того, головний тренер подякував уболівальникам, які приїхали і підтримали футболістів на стадіоні, були присутні навіть його сім’я і діти. Шевченко назвав перемогу своєї команди проявом «героїзму на полі».

Про майбутню гру з Англією Шевченко зазначив, що матч «буде важкий», адже «ми знаємо, з ким граємо».

Нагадаємо, наша збірна стартувала на турнірі з поразки від Нідерландів (2:3), потім виграла у Північної Македонії в історичному матчі (2:1), а в останньому турі несподівано поступилася Австрії (0:1).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.