​Євро-2020: Україна програла Англії з рахунком 4:0

Опубліковано: 03.07.2021. Автор: .

​Євро 2020: Україна програла Англії з рахунком

Сьогодні, 3 липня, у рамках поєдинку стадії 1/4 Євро-2020 збірна України зіграла проти Англії. Зустріч стартувала о 22:00 у Римі і завершилася поразкою «синьо-жовтих» – 4:0.

Українці пропустили вже на 4-й хвилині зустрічі – ворота Бущана вразив Кейн. Цей м’яч став сторичним для України як найшвидший пропущений м’яч України на чемпіонатах Європи. До цього антирекордом був м’яч Шкодрана Мустафі на 19-й хвилині.

У другому таймі Україна пропустила одразу три голи. Одним з авторів точного удару став Хендерсон, який вийшов на заміну вже по ходу матчу. Що цікаво, він забив головою після кутового.

Тож це був останній матч для команди Шевченка на Євро-2020.

Нагадаємо, наша збірна стартувала на турнірі з поразки від Нідерландів (2:3), потім виграла у Північної Македонії в історичному матчі (2:1), а в останньому турі несподівано поступилася Австрії (0:1). А 29 червня збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та перейшла  до чвертьфіналу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.