Судно, що зазнало аварії в Чорному морі, взяли на буксир – ДПСУ

Опубліковано: 03.07.2021. Автор: . Одеська область

Судно, що зазнало аварії в Чорному морі, взяли на буксир – ДПСУ

Риболовецьке судно, що зазнало аварії в Чорному морі, взято на буксир українським катером морської охорони. Про це повідомила представниця Регіонального управління морської охорони Державної прикордонної служби Наталя Гуменюк у коментарі «Українській правді».

Катер морської охорони «Балаклава» вже взяв на буксир фелюгу, яка потерпала у відкритому морі, була знеструмлена, і наразі буксирує її до порту виходу до Очакова. Назустріч висунувся власник на іншій фелюзі. Певно, що вони зустрінуться в морі, – йдеться у повідомленні.

Гуменюк пояснила, що судно було знеструмлене, тому не могло повідомити українську владу про ситуацію, що склалася, і подало сигнал порятунку.

У таких ситуаціях дійсно є тільки можливість передавати сигнал порятунку. Тому вони запросили, щоб найближчі судна проінформували українську владу про потрібну їм допомогу, – сказала вона.

Сьогодні зранку в РФ заявили, що направили ракетний катер Чорноморського флоту до українського рибальського судна, яке зазнає лиха в Чорному морі. Зазначалося, що екіпаж катера на міжнародному каналі зв’язку прийняв сигнал лиха риболовецького судна «ОД-2592», капітан якого повідомляв, що у судна відмовив двигун, воно знеструмлене, перебуває в дрейфі і просив допомоги про інформування влади України про аварію.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...