6-річний хлопчик з Львівщини став рекордсменом України, назвавши найбільшу кількість країн за контуром карти

Опубліковано: 05.07.2021. Автор: . Львівська область

6 річний хлопчик з Львівщини став рекордсменом України, назвавши найбільшу кількість країн за контуром карти

6-річний Марко Данчевський із міста Стрий Львівської області встановив рекорд України в номінації «Найбільша кількість назв країн, відтворених дитиною напам’ять по контуру карти». Про це у Facebook повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Хлопчик продемонстрував блискучий результат, без заминки назвавши 196 країн по контуру карти за 13,5 хвилин. При цьому юний ерудит не допустив жодної помилки!, – йдеться у повідомленні.

Захоплення географією у Марка розпочалось кілька років тому із робочого кабінету свого дідуся Романа Кухара, який працює директором Стрийської загальноосвітньої школи №10. Найбільше хлопчика зацікавила велика географічна карта світу на стіні у дідуся. Помітивши здібності внука, Роман Петрович зацікавив малого дослідника захоплюючими історіями про ріки та озера, гори та моря, міста та країни.

Нині вся родина пишається тим, що Марко знає не лише назви і місцерозташування всіх без винятку країн світу, а й їх державні прапори і може розповісти багато історій розвитку цих країн.

А ще юний рекордсмен України Марко Данчевський має дитячі мрії про дивовижні подорожі Україною та світом.

Рекорд Марка Данчевського внесено до Національного Реєстру Рекордів як досягнення всієї України у категорії «Діти».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...