«Тихо, мамо, в нас тут треба російською розмовляти»: у київському тенісному таборі спалахнув мовний скандал

Опубліковано: 05.07.2021. Автор: . Київська область

«Тихо, мамо, в нас тут треба російською розмовляти»: у київському тенісному таборі спалахнув мовний скандал

У Києві в тенісному таборі Міжнародної тенісної академії дитину викладачі нібито змусили спілкуватись російською мовою. Про це повідомила мама відвідувача закладу Тетяна Якобчук. В академії ж натомість заявили, що, мовляв, хлопчик «не так все зрозумів».

За словами жінки, коли вона забирала свого сина із навчання, він її сказав: «Тихо мамо, в нас тут треба російською розмовляти».

Приїхали в Україну, віддала дитину в тенісний табір – МТА в Києві на базі їх приватної школи. Вкінці тижня забираю, а дитина мені каже: «Тихо, мамо, в нас тут треба російською розмовляти». Я вже там все розказала, але ж що робити? Хто перевіряє заклади навчання? Вожаті при мені дітям кажуть: «Кому она нужна ваша «українська мова?», – написала жінка у Facebook.

Обурена жінка відразу звернулася до керівництва навчального закладу. Вона повідомила, що задоволена швидкою реакцією керівництва Міжнародної тенісної академії.

Я дуже зворушена небайдужістю і взагалі такою реакцією. Я годину тому повернулась з МТА, там вже інші дитячі куратори й вихователі, розмовляють всі українською. Все вже просто ідеально. Я взагалі в шоці від такої швидкої реакції. Мене запевнили, що більше такого не буде. І все буде добре. І діти розмовлятимуть мовою України й вихователі теж, – додала вона.

У Міжнародній тенісній академії в коментарі Оbozrevatel запевнили, що син Тетяни Якобчук нібито «неправильно зрозумів вожату», бо в них є діти, які спілкуються і російською, і англійською мовами.

Їхні батьки просять звертатися до них цими мовами. Вихователі йдуть їм назустріч. Хлопчик неправильно зрозумів слова вожатої, й вже за годину конфлікт був вичерпаний, – сказала керівник відділу маркетингу МТА Надія.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...