У Рівному замінять 530 метрів старого каналізаційного колектора

Опубліковано: 16.07.2021. Автор: . Рівненська область

У Рівному замінять 530 метрів старого каналізаційного колектора

Працівники «Рівнеоблводоканалу» розпочали роботи з прокладання трубопроводу напірного каналізаційного колектора від вулиць Замкової до Пересопницької.  Вже замінили перших 100 метрів труб.

КНС-1 була введена в експлуатацію ще 1964 року і  вже давно вичерпала свій можливий ресурс експлуатації. Тому керівництво водопостачального підприємства вирішило повністю його замінити. Мова про  530 метрів сталевої труби діаметром 500 мм, яку замінять на полімерну. Термін її експлуатації — понад 70 років.

Заміна напірного каналізаційного колектора КНС-1 необхідна, аби забезпечити споживачам надійне водовідведення, поліпшити екологічний стан  та запобігти порушенню санітарно-гігієнічного стану у Рівному. Ці роботи «Рівнеоблводоканал» виконує за власні кошти в рамках інвестпрограми, — розповідає директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

У Рівному замінять 530 метрів старого каналізаційного колектора

Реконструкцію планують завершити до кінця цього року.

Підприємство обіцяє висвітлювати кожен етап реконструкції на своїх офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook і Telegram та на сайті підприємства.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...