Верховна Рада підтримала призначення Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ

Опубліковано: 16.07.2021. Автор: .

Верховна Рада підтримала призначення Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ

Верховна Рада проголосувала за призначення депутата «Слуги народу» та очільника правоохоронного комітету парламенту Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ. Підтримав призначення 271 народний депутат.

Під час виступу перед голосуванням Монастирський наголосив на підтримці політики Президента та згадав про свої здобутки під час головування у правоохоронному комітеті парламенту, який за два роки розробив 48 законопроєктів, які стали законами, повідомляє Громадське.

За його словами, головним його пріоритетом на посаді очільника МВС буде безпека громадян, держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів.

Також він наголосив, що дбатиме й про покращення умов праці самих поліцейських, зокрема домагатиметься збільшення видатків на їхні зарплати. Серед пріоритетів він згадав й боротьбу з організованою злочинністю, розвиток патрульної поліції, безпеку дорожнього руху, протидію поширенню наркотиків та розвиток прикордонної служби.

Я не обіцяю миттю розв’язати всі проблеми — це неможливо. Але обіцяю професійно та принципово виконувати свою роботу на посаді міністра. І готовий гідно нести свою службу в інтересах народу і держави, — сказав Монастирський.

Під час запитань до кандидата депутати запитали про його позицію щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Він відповів, що оскільки зараз справа перебуває у суді, висновки робити рано.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 15 липня погодила відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який перебував на цій посаді понад 7 років — із 2014-го. 13 липня Арсен Аваков написав заяву про відставку з посади міністра.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...