Ізраїль першим у світі випробує пероральну вакцину проти COVID-19

Опубліковано: 22.07.2021. Автор: .

Ізраїль першим у світі випробує пероральну вакцину проти Covid 19

Компанія Oravax Medical готується розпочати клінічні випробування, повідомляє The Jerusalem Post. Наразі очікують схвалення від Міністерства охорони здоров’я, яке має надійти протягом найближчих кількох тижнів.

Oravax вже завершив виробництво GMP у Європі кількох тисяч капсул, які будуть доступні для випробування в Ізраїлі. Очікується, що інші країни також почнуть випробування.

Розробка вакцини почалася із березня цього року.

Науковці сподівають, що ця вакцина буте «набагато стійкішою до штамів COVID-19». Її тестують в доклінічних дослідженнях щодо різних штамів, включаючи «Дельта».

Компанія завершила пілотне дослідження на тваринах і виявила, що вакцина сприяла розвитку антитіл до імуноглобуліну G (IgG) та імуноглобуліну A (IgA). IgA необхідний для більш тривалого імунітету, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Ізраїлі мають намір повернути обмеження на масові заходи через поширення штаму коронавірусу «Дельта». З середи 21 липня на такі заходи пускають лише тих, хто має так звану «зелену перепустку».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...