На «Рівнеазот» після аварії не пустили екологів

Опубліковано: 22.07.2021. Автор: . Рівненська область

На «Рівнеазот» після аварії не пустили екологів

На підприємство «Рівнеазот», де стався викид нітрозних газів, не допустили екологів. Тепер вони готують документи, щоб все ж провести там перевірку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Зараз фахівці з’ясовують, чи забруднений ґрунт на десятках кілометрів навколо заводу. Результати будуть через кілька днів.

Позапланові інспекції планують і на інших хімзаводах України. Фахівці також будуть з’ясовувати, чому про надзвичайну ситуацію на «Рівнеазоті» не повідомили екстрені служби, а вони дізналися про це через соцмережі.

Керівник підприємства або відповідальна особа повинні відразу повідомити про аварію. Фактично ж наші служби дізналися від засобів масової інформації. Інспектори виїхали, але не були допущені до перевірки. Це найбільше обурює, – підкреслив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

Нагадаємо, 20 липня на підприємстві «Рівнеазот» в цеху з виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу. У результаті надзвичайної ситуації стався разовий викид нітрозних газів. Наслідки НС ліквідовані. Жертв і постраждалих немає.

Поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 273 КК України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах).

За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, попередня причина аварії – невідповідність матеріалу трубопроводу заявленим характеристикам виробника, а також корозія ділянки трубопроводу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...