Еко-активіст пояснив, чому туристи отримують опіки в Азовському морі, навіть не торкаючись медуз

Опубліковано: 23.07.2021. Автор: . Херсонська область

Еко активіст пояснив, чому туристи отримують опіки в Азовському морі, навіть не торкаючись медуз

Еко-активіст Павло Вишебаба зазначив, що з пляжів щоранку прибирають тисячі медуз, але їх мільйони. А туристи отримають опіки, навіть не торкаючись морської живності.

Як пояснює голова ГО «Єдина планета», координатор кампанії ХутроOFF Павло Вишебаба, це відбувається через велику концентрацію їх отрути у воді.

Приїхали на Арабатську стрілку і ось що побачили. У морі купатися неможливо через нашестя медуз – це не просто дискомфорт, їх так багато, що навіть не торкаючись медуз, ви отримуєте опіки через концентрацію їх отрути у воді. Люди приїжджають, розвертаються і їдуть, відмовляються від путівок, – зазначив він у Facebook.

За його словами, фахівці Інституту рибного господарства та екології моря Держрибагентства відносять до причин нашестя медуз поступове наближення солоності Азовського моря до солоності Чорного моря (через зміни у водному балансі Азовського басейну) та доволі теплі зими, що сприяють успішній зимівлі теплолюбних медуз.

На завершення еко-активіст зазначив, що з пляжів щоранку прибирають тисячі медуз, але їх мільйони.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...