Львівські медики видалили пацієнту 25-сантиметрову пухлину печінки

Опубліковано: 28.07.2021. Автор: . Львівська область

Львівські медики видалили пацієнту 25 сантиметрову пухлину печінки

Спеціалісти центру хірургії лікарні швидкої медичної допомоги Львова видалили 25-сантиметрову кавернозну гемангіому печінки 47-річному мешканцю Львівщини. Пацієнт почувається добре, усі показники – в нормі, тому найближчим часом його випишуть додому.

Як повідомили у лікарні, пацієнт – мешканець Львівської області, звернувся до медзакладу чотири місяці тому через різке збільшення живота, важкість і загальну слабкість. Ультразвукове обстеження виявило сформований новоутвір печінки, що збільшувало її розміри аж до тазу.

Сумнівів не було – необхідне оперативне втручання, проте поспішати не можна було, тож лікувальна тактика була розділена на кілька окремих етапів.

Завдяки швидкій роботі експертів нашого Патологоанатомічного центру, без яких не обходиться жодна операція чи діагностика новоутворів, дозволило остаточно встановити діагноз – кавернозна гемангіома. Це сплетіння тонких кровоносних судин та порожнин, заповнених кров‘ю, і є найбільш частим доброякісним новоутворенням органу, – йдеться у повідомленні лікарні на сторінці у Facebook.

Лікарі кажуть, що часто гемангіоми є випадковими знахідками та не завдають жодної шкоди здоров‘ю пацієнта, проте, утвори таких великих розмірів є небезпечними та у будь-який момент можуть розірватися та призвести до розвитку масивної кровотечі.

Зараз пацієнт почувається добре, усі показники в нормі, що свідчить про збереження усіх функцій печінки,  та готується до повернення додому вже найближчими днями.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...