Львів’яни мають змогу безкоштовно прогулятися Личаківським цвинтарем

Опубліковано: 04.08.2021. Автор: . Львівська область

Львів’яни мають змогу безкоштовно прогулятися Личаківським цвинтарем

У рамках Днів реставрації, які цьогоріч присвячені відновленню скульптурних елементів, у Львові пропонують безкоштовну екскурсію скульптурами Личаківського цвинтаря. Про це повідомляють у міській раді.

Відбудеться екскурсія 5 серпня о 18:30, збір групи – біля головного входу до Личаківського цвинтаря. Але учасником екскурсії можна стати лише за попереднім записом: https://forms.gle/87UK7t1h79NbGMDK6.

На Личаківському цвинтарі є близько двох тисяч гробівців і понад 500 скульптур та рельєфів. У першій половині XIX століття тут домінували скульптури в класицистичному стилі знаних світових майстрів – Гартмана Вітвера, Антона і Йоганна Шимзерів, Пауля Ойтелє.

У другій половині позаминулого століття ці традиції під впливом західноєвропейської скульптурної школи продовжили Юліан Марковський, Тадеуш Баронч, Вітольд Равський. Творчість цих майстрів утілена в пам’ятниках історизму, сецесії та ар-деко. Скульптурна творчість XX століття представлена роботами Євгена Дзиндри, Теодозії Бриж, Петра Кулика, Еммануїла Миська, Миколи Посікіри.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...