Колективний імунітет: у Моршині з червня не фіксують хворих на коронавірус

Опубліковано: 05.08.2021. Автор: . Львівська область

Колективний імунітет: у Моршині з червня не фіксують хворих на коронавірус

У місті Моршині Львівської області, де триває пілотний проєкт з максимально широкого охоплення щепленнями від COVID-19, станом на 2 серпня принаймні однією дозою було щеплено 72,4% дорослого населення, повністю завершили вакцинацію двома дозами 66% дорослих мешканців.

Зараз в Моршині немає зареєстрованих нових хворих на COVID-19. Останній випадок захворювання був зафіксований 20 червня, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Це дуже хороший результат. Вакцини проти COVID-19 демонструють високі рівні ефективності та захисту. І це не лише український, але й світовий досвід. Звісно, ми чудово розуміємо всі обмеження такого проекту, але маємо сказати про те, що досягнуті високі та надвисокі цифри універсального охоплення є необхідною умовою для припинення спалаху і пандемії. До проекту долучились, окрім медиків, місцева влада, ЗМІ, релігійні спільноти. Тільки разом ми зможемо захистити українців від COVID-19. Зараз наша мета – щепити якомога більше людей та не дати пандемії восени загостритись, – наголосив заступник міністра – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Нагадаємо, що 16 квітня 2021 року Міністерство охорони здоров’я України спільно з місцевою владою запустило  пілотний проект з вакцинації проти COVID-19 більшості дорослого населення в місті Моршині. 90% від усіх вакцинованих щепили вакциною Sinovac (CoronaVac). Також щеплення здійснювали вакцинами  AstraZeneca та Pfizer-BioNTech (Comirnaty).  Загалом у Моршині проживають 4 239 людей, 800 з них – діти до 18 років.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...