Львівська «Криївка» завдяки своїм гаслам увійшла до Книги рекордів України

Опубліковано: 31.08.2021. Автор: . Львівська область

Львівська «Криївка» завдяки своїм гаслам увійшла до Книги рекордів України

Ресторан-кнайпа «Криївка», розташований у Львові на Площі Ринок, увійшов до Книги рекордів України за найбільшу кількість вигуків гасла «Героям слава!» — понад 1,2 мільйона разів. Про це повідомляють колеги з видання ua.news.

Коли гості хочуть зайти до «Криївки», аби пройти «контроль», їм потрібно промовити гасло «Слава Україні!», після чого вони чують «Героям слава»!» і проходять у заклад.

30 серпня 2021 року на Площі Ринок у Львові досягнення закладу внесли до Книги рекордів України. Рекорд потрапив до категорії «Державність». Кількість промовлених гасел підрахували завдяки статистиці про відвідуваність ресторану.

А ще до Книги рекордів внесли досягнення Миколи, який працює у кнайпі з перших днів роботи закладу. У період з 2007 по 2021 рік він сказав найбільшу кількість разів «Героям Слава!» у відповідь на «Слава Україні!» від гостей. А це понад 1,2 мільйона разів.

У далекому 2007 році гасло «Слава Україні!» було мало вживане місцевими мешканцями, а гості та туристи взагалі не знали його або боялися казати. Врешті, у 2018 році це гасло стало офіційним привітанням Збройних сил України, — зазначають на сайті мережі концептуальних авторських ресторанів !FEST.

Більше про «Криївку»

Цей ресторан у Львові відкрили у вересні 2007 року. Заклад оздоблений у вигляді польової криївки Української повстанської армії. Розташований він у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14.

Там готують українську та польову кухню. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є тир, у якому можна постріляти. З моменту відкриття ресторан закривався лише під час локдауну у 2020 році.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...