У політв’язня Кремля Лимешка після примусової вакцинації погіршився стан здоров’я

Опубліковано: 31.08.2021. Автор: .

У політв’язня Кремля Лимешка після примусової вакцинації погіршився стан здоров’я
Геннадій Лимешко.

Українському політвʼязню Кремля Геннадію Лимешку примусово зробили щеплення проти коронавірусу вакциною, яка не визнана Всесвітньою організацією охорони здоровʼя. Через що його стан погіршився. Про це повідомляють колеги з видання “Букви“ із посиланням на уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову.

Працівники виправної колонії “ФКУ ИК-6 УФСИН России по Ставропольскому краю“, де утримується Геннадій, погрожуючи поміщенням до штрафного ізолятора та забороною спілкуватися з родичами, змусили підписати згоду на щеплення, – зазначила вона.

Денісова наголосила, що після вакцинації стан здоров’я Лимешка стрімко погіршився: почалася тахікардія та сильний головний біль.

Водночас, адміністрація установи відмовила Геннадію у наданні медичної допомоги, що є грубим порушенням статті 3 Конвенції про захист прав людини і основних свобод, що прирівнюється до тортур і нелюдського поводження та статті 22 Мінімальних стандартних правил поводження із в’язнями, схвалених Економічною і Соціальною радою ООН.

Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою терміново забезпечити надання Геннадію Лимешку необхідної меддопомоги. Прошу Генерального консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського терміново здійснити виїзд до “ФКУ ИК-6 УФСИН России по Ставропольскому краю“ та відвідати Геннадія Лимешка, – додала уповноважена Верховної Ради з прав людини.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...