На Івано-Фрінківщині страйкують вчителі через невиплату зарплат

Опубліковано: 02.09.2021. Автор: . Івано-Франківська область

На Івано Фрінківщині страйкують вчителі через невиплату зарплат

На Івано-Франківщині у Долинській об’єднаній територіальній громаді вчителі оголосили страйк через невиплату зарплати.

Про це повідомив голова профспілок Долинської ОТГ Іван Мельник. За його словами, заборгованість вже сягнула понад 16 мільйонів гривень.

Сьогодні, згідно з рішенням трудових колективів, які оголосили страйк, таких колективів налічується 22… Йде мова про Долинську територіальну громаду Калуського району Івано-Франківської області. В мене є інформація про те, що 16 серпня заборгованість складала 22 мільйони, пізніше частина була погашена і заборгованість складала 17 мільйонів, – сказав Іван Мельник.

Як зазначають колеги з видання parlament.ua, з 1 вересня кошти почали надходити, проте станом на 2 вересня заборгованість склала понад 16 мільйонів гривень. Страйк оголосили 20 з 26 закладів освіти.

Ми розуміємо, що страйк – це крайня форма відстоювання своїх прав. Ми спробували всі можливі законні спроби, щоб домогтися вчасної виплати заробітної плати… Зараз заборгованість у нашому ліцеї близько 60% виплати відпускних, – заявила вчителька ліцею.

У повідомленні зазначили, що нині тривалість страйку – невідома, адже це залежатиме від тих, хто повинен погасити заборгованість.

У МОН ситуацію не коментують, оскільки школи підпорядковуються місцевій владі, а не напряму міністерству.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...