Українці не поспішають скористатися податковою амністією

Опубліковано: 07.09.2021. Автор: .

Українці не поспішають скористатися податковою амністією
Фото ілюстративне.

За тиждень податкової амністії, яка стартувала в Україні з 1 вересня, «нульові декларації» подали лише двоє громадян, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від «Слуги народу» Данило Гетманцев.

Подано лише дві декларації. Але консультацій дуже багато, звернень дуже багато на гарячу лінію, дзвінків дуже багато, – сказав нардеп в ефірі одного з телеканалів.

Як повідомляють колеги з ua.news, в Україні з 1 вересня почала працювати податкова амністія для фізичних осіб. Українцям пропонують одноразове добровільне декларування належних їм активів з подальшою сплатою одноразової збору до державного бюджету.

Податкова амністія триватиме до 1 вересня 2022 року.

Перед подачею декларації потрібно відкрити рахунок у банку зі спеціальним режимом використання до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Добровільне декларування у рамках амністії звільнить від відповідальності за ухилення від сплати податків та фіктивне підприємництво. Однак від відповідальності за корупцію та розкрадання ініціатива не звільняє.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...