«Рівнеоблводоканал» замінить понад 600 метрів аварійного водогону

Опубліковано: 09.09.2021. Автор: . Рівненська область

«Рівнеоблводоканал» замінить понад 600 метрів аварійного водогону

Працівники «Рівнеоблводоканал» почали підготовчі роботи з заміни аварійної ділянки водогону Горбаків – Рівне. Діаметр труб, які будуть міняти, складає 820-мм, а загальна протяжність – понад 600 метрів.

Планується замінити старі сталеві труби на полімерні із дещо меншим діаметром (630 мм), але значно більшим терміном експлуатації — понад 70 років.

На даний час водогін в окремих місцях повністю замортизований та потребує ремонту. А його найбільш аварійні ділянки – повної заміни. Роботи виконуються для того, щоб мінімізувати пориви та  забезпечити споживачів надійним і безперебійним водопостачанням. Ми вже розпочали підготовчі роботи із заміни понад 600 метрів  сталевих труб на Горбаківському водогоні. Це перша з трьох таких ділянок. Роботи підприємство виконує в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничо-комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 – 2026 роки». На неї в цьому році виділено 5,8 млн грн з обласного бюджету, — пояснив директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

На підприємстві наголошують, що через заміну аварійної ділянки можлива подача води з пониженим тиском та збільшеною мутністю. Зокрема для мешканців північно-східної частини Рівного, а також для абонентів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники.

Тому, на весь період робіт, та деякий час після їх завершення ( поки працівники підприємства будуть промивати та дезінфікувати водогін) буде організовано підвіз чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном – 62-32-15; 050 375 40 70.

Про всі етапи робіт підприємство обіцяє повідомляти на своєму офіційному сайті, Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...